Goodfellas

Rockenrollová kapela Goodfellas završila tři roky své práce na klubové scéně debutovým albem Robbery Blues, které natočila v lednu 2011 v americké Kalifornii. Produkce se ujal Chris DiBeneditto. Ve Spojených státech vzniklo i množství videomateriálu (klipy, dokumenty a další). K albu pak Goodfellas odjeli vlastní klubové turné a na podzim 2011 vystupují jako speciální host na Homobot tour skupiny Support Lesbiens. Deska se dočkala i mezinárodní pozornosti, pod uznávaným rakouským labelem Pate Records vyšel v říjnu singl Girl Like You na iTunes, kde na jaře 2012 vyjde i celá deska. Tu label nabídne i v klasické formě CD pro Rakousko, Německo a Švýcarsko.

K aktuální desce Robbery Blues natočili Goodfellas dva videoklipy, které se vysílají například na Óčko TV, v ČT a řadě dalších internetových televizí. V radiích (Kiss, Bonton, Express, Rockradio, Radio1, Beat a další) rotuje hned několik jejich singlů.

Goodfellas se prosazují charakteristickým zvukem akustických kytar a energickou show. Od roku 2008 odehráli zhruba 350 koncertů v předních českých klubech i po střední Evropě. Pro své fanoušky už dva roky připravují také vlastní festival Goodfest.

Více informací na: www.thegfs.net

Vychutnejte si interpreta na akci:

29. - 30 .6. hrad Veveří
20. - 21. 7. zámek Valtice
3. - 4. 8. zámek Kunštát na Moravě
24. - 25. 8. zámek Slavkov u Brna

ŽIVOT NA FACEBOOKUAjax

Poslední MÉDIA

Festival HRADOLOGIE

Čtvrtý ročník putovního hudebního festivalu na hradech
a zámcích jižní Moravy uvádí Kouřící králík production, spol. s.r.o. a MESYO o.s. ve spolupráci
s NPÚ a za finanční podpory Jihomoravského kraje

Legendární jazzový bar U kouřícího králíka

iReport.cz